View Single Post
Staro 24.01.2016., 11:00   #1402
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
činjenica je da industrija izdaje sve gluplje i gluplje igre, neki dan sam proveo SATIMA na death rally-u koji ima rezoluciju 32x24p (pod p ne mislim progressive, nego pixela ) jer je jednostavno plain fun.

ruku na srce postoje daleko kompleksnije flash igrice od toga, ali jednostavno je plain fun i bolila me kifla za grafiku.

onda je došlo doba 3d akceleratora gdje si prvo ili imao ili nemao, a ako si imao bilo je pitanje samo koliko si spreman žrtvovat detalja da bi igra normalno išla i kako je vrijeme prolazilo situacija je bila sve gora i gora, eye candy su rasli, need powah faktor isto tako... na koncu smo evoluirali do toga da imamo grafe koje koštaju ko rabljeni auto, snage da izračunaju 3 paralelna svemira i igara koje to (vizualno) iskorištavaju NOT ili ih jednostavno "pojede" port sa konzole (sjetite se onog dreka obliviona) i same igre su sve gluplje i gluplje (čast izuzecima, ali meni osobno bilo kakve masovke nisu zabavne).

integruša je uvijek bila šepajući ujak... nešto što te sputava i generalno daje 2d sliku, šta ti znači da sada dolazi neka nova koja je 30% jača od prošle, a i jedna i druga su 330% slabije od neke propisne grafe, osim slažem se sa kolegom gore virtu i slične tehnologije zbog uštede energije, zagrijavanja i sl. (naravno to je isto imalo dosta porođajnih muka).
syss je offline   Reply With Quote