Tema: Automobili
View Single Post
Staro 24.01.2016., 01:55   #19266
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
jbg... prava je krstarica imho (makar opet kažem ne favoriziram pežoja nikada )

njemca za krstarenje zaboravi... eventualno c5 gdje ćeš uvijek zbog gubitka vrijednosti dobiti više opreme. pogledaj još i lagunu ako ti je vizualno prihvatljiva (meni je iskreno ona gt prejebena).
Onda nemam puno izbora.Nekakav c5 ili mondeo ako ga nadjem za taj novac. Treba mi iskljucivo za min 200km voznje bez stajanja sto unutar HR sto vani. Do 1000 km. Ceste juznije od HR su uzas pa mi treba mekan auto koji guta rupe i da je tih. 508 je lijep ali ide van budzeta model koji bi me zadovoljio.
Citiraj:
Autor DiTech Pregled postova
Mazda 6? S tim da bi ja radije benzinca pa plin nego dizela. Ovo da je skoda tvrda stoji, ali naviknes se za par dana - znam jer vozim sluzbenu i cak se ne umorim nesto jer te ti tvrdi sicevi tjeraju da sjedis uspravno tj. kako treba.
Mazda mi je van budzeta a na octaviu predzadnji model se nisam navikao nakon cca 1000km. Model 2009. Ne znam kakva je ova novija ali je lijepa jako ali novije godiste mi ide van budzeta od 12000 max. Novi model je od 2012 nadalje i nisam bas vidio 2.0 tdi za taj novac a da nema puno km.
spawn je offline   Reply With Quote