View Single Post
Staro 09.01.2016., 23:55   #889
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,696
Citiraj:
Autor fabregas10 Pregled postova
Je li postoji neki media player koji bi mogoa sljedeće: da pomoću njega skinem torrent odnosno film, pohranim ga na hard koji je u sklopu tog media playera, skinem titlove i pokrenem sve to na tv-u? Znam da je pitanje vjerovatno glupo, ali tek se upoznajem s tom materijom.

Razmišljao sam o htpc-u, ali vidim da bi sklapanje nečeg takvog koštalo min 1500 kn, pa me zanima je li moguće jeftinije proći s kombinacijom media playera i harda, je li se može tako nešto odraditi? Trenutna tehnika mi je da skinem film na komp, prebacim na usb (putem mkv merge lijepim titlove jer moj sony w605 uglavnom ne otvara titlove ako samo stavim u isti folder) i tako gledam. No sad bih htio neki jednostavniji način, znači da mi je dostupno odmah preko tv-a i skidanje filma i pohrana na hard i pokretanje filma po želji...

Hvala unaprijed, znam da sam uletio kao padobranac
Kako je skidanje filmova preko torenta samo po sebi ilegalno takvog playera nema. Jedino neki htpc sa bežičnom tastaturom sa treckpadom inače ćeš se sa daljinskim objesiti...nemoj zaboraviti i disk za storage u toj cijeni ako baš hoćeš daj je unutra.
9800pro je offline