View Single Post
Staro 19.12.2015., 10:08   #404
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
To sam vidio da je dosta kratka, ali ako se ravnam prema HLTB-u, onda čak i nije toliko strašno kratka. Meni uglavnom treba 30-50% više da završim neku igru od vremena koje tamo stoji za Completionists jer dosta vremena provedem razgledavajući sve živo i neživo po mapi. Ja sam onaj tip koji u GTA sjedne u auto i besciljno se vozi uokolo sat vremena ili u Witcheru sjedi u birtiji i napija Geralta

Planirao sam prvo uzeti TLOU boxed verziju za 250 kn u nekoj od naših trgovina, ali vidio sam onda ovaj deal, pa bih dodao još 100 kn ako se isplati. Gledao sam par minuta gameplaya na YouTubeu i čini mi se da ima dosta cutsceneova i QTE-ova, ali ako je priča toliko dobra, onda bih dao novac. Misliš li da The Order vrijedi tih dodatnih 100 kn i ima li igra kakav-takav replay value?
Last of us je temek djelo. To uzmi. Samo ako uzimas digitalno imas ju za 150 kn za us psn account.
Order vrijedi 100 kn za fizicku koju prodes i prodas dalje. Igra nema replay value. nema istrazivanja mape jer ona ne postoji. Samo teza tezina i to je to.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote