Citiraj:
Autor Lewis
Ajd bas javi  .
Ja moje drzim/pustam do 79-80C max (isti Obsidian ali s otvorenom stranicom) zato i kazem da mi se cini puno pretoplo ce ici pa ce smanjivati takt a onda dzaba brzina kao spusti takt za 100-150 Mhz svaka onda skoro da je bolje 3 komada pa full speed ili mali overclock  .
|
Bila je guzva zadnjih par dana pa jednostavno nisam stigao postati slike i dojmove o kučištu.
Za neko budget rješenje Chembro je super rješenje (ukupna cijena sa transportom u HR je cca 1200kn), što je za razliku od rješenja tipa SuperMicro 4-5 puta jeftinije. Evo i par slika sa 2 x 960 grafičke za početak. Kasnije je u kučište monitarno 4 x Titan X.
https://photos-2.dropbox.com/t/2/AAC...68&size_mode=3
https://photos-3.dropbox.com/t/2/AAC...68&size_mode=3
https://photos-6.dropbox.com/t/2/AAD...68&size_mode=3
https://photos-4.dropbox.com/t/2/AAA...68&size_mode=3
Temperature sa 2 x 960 su normalne, ne znam kakve će biti kad se u kučište ugrade 4 x titan x. U kučištu je 1x120mm intake, 2x80mm stražnji ispuh i bočno 2x120mm.
Još jedan problem koji je možda vidiljiv na slici jest taj što 4 (najniža grafička) zapinje za kontektore od ploče, pa je tu potrebno malo kreativnosti.