View Single Post
Staro 30.11.2015., 08:13   #1998
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,140
Citiraj:
Autor kondor1989 Pregled postova
ako tele 2 po najavama stvarno pojača mrežu idući mjesec i digne 4g bit će po meni najbolja mreža
slučajno sam otvorio ovaj topic i pročitao ovaj post, a ne mogu da ne prokomentiram... nemam blage šta se dešava sa tom mrežom (u zadnje vrijeme), ali signala apsolutno nema nigdje, osim u strogom centru grada i bližoj okolici... ma katastrofa živa, baš sam razočaran, tako da mi ova njihova najpovoljnija cijena skoro i ne znači baš previše, kad je apsolutno beskorisna, ozbiljno razmišljam da (ponovo) pređem na skuplji i bolji bonbon...

sipe - ne slažem se s tobom
fishkal - slažem se s tobom

P.S. sada čitam (a i sjetih se): - no koment - tek kada otvorim ovakve stvari i počnem čitati, dodatno me naljuti jer imam osjećaj da prave budalu od mene... žalio si se prije, poboljšali smo ti signal i sada ti je super u cijeloj istri, vidiš, čak je i članak u novinama - a meni tele2 90% vremena bez ikakvog signala (poreč, pazin,...), sada bi im najradije napisao e-mail, ali kao da bi to imalo ikakvog smisla

Citiraj:
Autor Crimecop Pregled postova
Ja sam na Tele2 neke 3 godine i što se signala tiče u "ruralnim" krajevima i dalje je katastrofa. Putujem ZG-RI na tjednoj bazi i signala osobito od Delnica do Karlovca praktički nema, već sam roamingu (preko T-mobile s kojim imaju ugovor), a par puta se spoji i na SLO roaming. Također često putujem i u Dalmaciju i većim djelom autoceste nema 3G signala, tako da ako vam je jako bitan signal (mislim prvenstveno na 3G), a često putujete onda Tele 2 baš i nije prvi izbor. Što se tiču cijena tu za mene jesu prvi izbor, jer su dosta povoljni i imaju jako dobre tarife.
o čemu mi pričamo? "dobra cijena" opravdava loš proizvod? baš me briga, neka urede kako spada taj signal i neka podignu cijene i onda ću odlučiti, za mene je ovo samo još jedan poluproizvod u nekakvoj beta testiranje fazi
__________________
ševa!

Zadnje izmijenjeno od: ALiEN17. 30.11.2015. u 08:25.
ALiEN17 je offline   Reply With Quote