Nema ograničenja na instalaciju. Ako misliš na fizičke igre.
Ako misliš na digitalne. Tu je bila svega i svačega na našim prostorima. Naročito na PS3. Uzimale su se igra u četvoro, pa se imalo nositelje, fantome i tako. Morao si paziti ko prvi skine, ko aktivira, ko ne, i tako, ali se moglo shareati na taj način.
Mogao se i PS4 u početku, ali je to sad Sony od**bo.
Digitalne igre se kupuju na acc. Ti možeš sa svojim accom doć na bilo čiji PS4 i skinut tu igru i igrat, ali je problem koju konzolu staviš kao primarnu. Ako deaktiviraš tu konzolu, onda pristup igri bude zaključan.
Uglavnom, može ti neko posudit svoj acc, ti za njega postaviš svoju konzolu kao aktivnu, pa onda igraš na svojoj konzoli.
U svakom slučaju, PS4 je ludnica. Imam i bratića od 40 godina koji nije htio prismrditi konzolama, smatrao je da je to za djecu. Kupio je PS4 prije par mjeseci i od onda ga nisam na Steamu vidio
