Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 09.11.2015., 14:13   #7685
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Pa u tome i review govori da je ta serija 685 S2 dosta bolja nego je prije, ocito je "metalni" visokotonac i neke preinake pomogle u dodatnom dojmu, pogotovo u toj cijeni.
BTW idu oni bez problem za 4500kn novi.

A i nisu bas tako mali (686 je najmanja serija 6xxa 685 je vec malo veci).
Sto se tice drugog review u textu sa "prizemnim" komponentapam to je netko drugi naveo a ne original reviewer (Nebojsa).

Sto se tice drugih brendov akoji daju vise za te pare volio bi vidit usporedni review ali nekako mislim da je to samo "zelja" jer u toj klasi/parama niko ne nudi bas neki WOW a i to je vec preko budzeta od 500-750EUR za zvucnike i pojacalo te stalke .

Neznam, misim da ce OP morati smanjit zahtjeve ili podebljati budzet .
b&w su oduvijek odani metalnom visokotoncu (dijamantnom u višim sferama) i to u nižim klasama meni nije zvučalo dobro, oke napamet pričam jer nisam čuo novije serije ali nekako sam zagovaratelj one "istorija se ponavlja" tako da iz serije u seriju znam kaj očekujem... ako sam u krivu - eto u krivu sam

velim ista priča sa focalom i tim njihovim nesretnim visokima koji meni jednostavno ne pašu.

slušao sam svašta dok sam si gradio sistem, što usputno, što po sajmovima, što u tretiranim sobama i nekako za moj glazbeni/zvučni ukus sam se najbolje našao u ma spikerima... možda je do mene, ali nekako mislim da znam procijeniti ono neki osnovni guideline dobrog spikera i od konzumne klase me ovaj uzeo totalno.

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Svaki prijedlog je i dalje vrlo dobrodošao, a pogotovo u smjeru pojačala i DAC, tu ste mršavi.
ako nisi vidio - http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=7282

sasvim drugi pogled na sve to.

ima puno bulšita u ovom svijetu, a u ovakvom (hi-fi) pogotovo
syss je offline   Reply With Quote