View Single Post
Staro 01.11.2015., 17:59   #991
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ako je to sto McLaren govori "sranje po Hondi" onda ja neznam jel mi gledamo istu formulu/sezonu ?? Svi odreda pa caki Alonso i Button kojima je najgore/najteze govore 99% vremena da su tu na duge staze i da su u ovome ZAJEDNO. Da, spomenu da im motor nije bas najbolji/najjaci i da imaju problem sa pouzdanoscu (sto se vidi i iz aviona) ali nikavo sranje po Hondi se ne dogadja. Tu si debelo zabrijao.

Ako McLaren "sere" po Hondi sta onda Radi RedBull po Renualtu ??
Pa zamisli molim te da RedBull ima ovakav motor kao McLaren Hondu ove godine ? Pa Red Bull biu nakon trece utrke ih se odreko preko novina, pa oni su najveci seratori i stalno nesto kukaju cim nije po njihovom i stalno se prijete nekim gubitkom interesa za forumlu i voo i ono. Pa odite vise van F1, ko vam brani, samo nek vise prestanu kenjat i prijetit se .

Sad kad su ih svi odj.. za motore sad je dobra i Honda ? ha ? Pa sto se nisu prvo javili Hondi za motore nego nakon sto su posrali Reno, Merc ih odbio, Ferrari ih odbio, Audi nema planova , e sad je i Honda dobra ? Ma super. Pa ja da sam na Hondinom mjestu ja im iz principa nebi (pro)dao motore a kamo li McLaren koji trpi i gubi sponzore zbog uzasno loseg motora a i dalje ih podrzava i pokusava spasit sto se spasit moze.

Osim toga McLaren Honda imaju takvu klauzulu da McLaren ima pravo VETOa i to su znali iz Honde kad su kretali u suradnju gdje McLarne nije samo kupac nego su partneri. Znaci nema tu sad ljutnje ako McLaren odbije tj. zabrani. Ja bi iskreno im reko nemoze i to ne iz nekog straha da ce biti brzi od McLarena (Newy je i dalje najbolji dizajner shasije tako da nebi ni bilo cudno da budu brzi od McLarena ali svjedno je jesi 16 ili 14ti) nego cisto zato sto je takav dogovor bio od pocetka i sto su RB ispali seronje koji pljuju po svemu cim im nije po volji. E pa sad lagnao nek s eidu vozit u GP2 pa nek drugi put misle oce srat po Renaultu koji ima je osvojo 4 naslova i cim vise nisu najbrzi odma sranje i pljuvacina.
Problem je sto je PR u F1 velik i tesko je izvuc iz nekog iskreno misljenje.

U par navrata se nisu mogli kontrolirat u McLarenu pa su srali po Hondi, isto tako bila je ona jedna press konferencija dok su trazili od Araia da se isprica McLarenu jer su napravili los motor sto je ovaj odbio

Iskreno ne zalim za Red Bullom, zao bi mi bilo Ricciarda i Kvyata ok su decki

Oni su zabrijali da su sa ona 4 naslova na razini Ferrarija i sl ekipa da se moge prijetit da ce izac iz F1 ,na sto se pokazalo ,da ih niko osim Bernija kojem je problem izgubit 2 momcadi u F1, ne voli

Vidim da sam naletio na tesku temu , blago McLarenu sa takvim fanovima
draksa je offline