View Single Post
Staro 19.10.2015., 15:01   #1801
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,702
Fotic je zapravo jaako dobar dok ima svijetla, dok u losije osvjetljenim uvjetima sum je znacajno primjetan i tu ga siju ovi noviji modeli, video je odlican..

Batka, ha cuj zavisi kak mob koristis, ak ga kuris, postoji mogucnost i da ga za 8-9h stavis na punjac..

Meni je cak baterija znala trajat 1.5d ak se suzdrzavam, al to mi je onda bezveze i cijela stvar gubi smisao smartfona, batka cak i nije bas tak kriminalna da OS nije potrosac, nakon restarta mi pojede 3-4%, po noci, znaci deep sleep, ugaseno sve (mreze, sinkr. itd) oko 6-7%, ak se zalomi pa nekad i sprasi 10%..

Vjerujem da ce W10 donijet neki drasticniji pomak na bolje u smislu potrosnje baterije posto w8.1 se nije nekaj iskazal..

Mob se jako grije, mislim da je donji desni kut kolko se sjecam, nek me neko ispravi, a to je kod gejmanja i zescih radnji a onda i baterija rapidno pada dole..

Mob pati od purple tint al kolko sam videl i za to ima lijeka, kroz postavke zaslona..

Generalno, osim dizajna i za ovdasnje vrijeme zastarijele kamere, ne izdvaja se po nicem iz mase osim navedenog..

Po meni mob je dost sfusan i tsj model nije trebao ugledat svjetlo dana dok ne rijese neke ocite probleme, a za koje ljudi diljem planete pisu o tom..

Ak ga nabavis po povoljnoj cijeni onda ok, a sve iznad toga, ne vrijedi te novce..
Eventualno gledaj 830, kolko citam ekipa je zadovljna s potonjim spram kontroverzne 930tke..
zvonac je offline   Reply With Quote