View Single Post
Staro 10.10.2015., 17:45   #7492
kokolo22
Premium
Moj komp
 
kokolo22's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: LIČKI OSIK
Postovi: 115
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Dao si link na 50" TV, a spominješ da je 55 isplativiji, možeš objasniti?

I koja je točno sad razlika ovog sony modela kojeg si linkao i onog 200€ jeftinijeg?
Stavio sam link na 50 incha zato sto je to po mojem misljenju best buy i koliko vidim trenutno Sony daje 5 god gare na njihove tv-e. Na Shopu s kojega je link nisam nasao 55 inchni model. Samsung kao proizvodjac svojih panela ima groznu politiku, a to je da odredjena serija modela ima 3 razlicite vrste panela.
Primjer jedan je serija H6400(2014) I h6500(2014) pricam o najprodavanijim modelima Sammya u 2014 godini.

@Elvis; Sammy je bio superioran naspram samsunga po mogucnosti Smart platforme i podrskom za reprodukciju video formata preko ugrdjenog Usb playera,ali u 2015 modele su ubacili Tizen smart platformu i kao takvu nebih isao isprobavat s tim jos barem 2 ili 3 godine dok se nevidi sta ce biti s njom.

Sony je ove godine u svoje modele ubacio Android os koji je dostupan na mobilnim uredjajima,tabletima,stick playerima itd itd.

LG imam u spavacoj sobi http://www.lg.com/hr/televizori/lg-47LB671V-smart-3d-tv dosta dobra Smart platforma ali najvise me bode u oci Soap efekt koji se javlja jer Tv ima Ips panel i direct led(osvijetljenje postavljeno po sredini, dok su mu kutevi dosta tamniji za razliku od Edge led-a BOCNO POSTAVLJENO OSVJETLJENJE) Sony out of the box ima skoro pa odlicno skaliranje boja i format slike za 99%korisnika koji ne misle profesionalno kalibrirat Tv.
kokolo22 je offline   Reply With Quote