View Single Post
Staro 28.09.2015., 10:18   #1
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,772
Kvalitetan kožni remen

Posto vecina forumasa furaju manekenski look, evo još jedna casual tema

Zanima me jel ima netko preporuku za neku koznu galanteriju koja radi kvalitetne kožne remene koji pri tom na nešto i liče?

Pod kvalitetni mislim na kožu sa krave/bika,(iz jednog komada) točnije sa leđa, debljina koze 5mm, širina remena 40mm, kvalitetna (i jednostavna) kopča.

Zadnji koji sam imao je bilo neki Levisov, zadovoljan, jedino puknuo na pregibu oko kopče, ali mi je to kvartovski postolar rijesio za 30 kn i evo, drzi vec par godina.
Bio jucer u Levisu, remeni od 230 kn pa navise, nista posebno.

Moram upozorit na remenje koje je katastrofa, tj na prešani papir/recikliranu kozu/nesto treće se stavi tanki sloj prave koze i to realno ne traje 6 mjeseci.

Isto tako sjećam se kad je cimer kupio Tom Taylor remen, prekrasan, super jedostavna kopča, debela koza, onak bas dobro izgleda, ali nakon mjesec dana puknuo na rupi gdje ulazi igla, koža pukla ko da je od papira, strasno.

Ne moram pričat da ti i takvi remeni u prosjeku kostaju 200-300 kn, sto je po meni too much.


Googlanjem sam nasao 2 stvari koje se čine kvalitetne, ali jedini je problem sto su na njima motivi prepelica/jelena/srnjaka/veprova/divokoza/muflona pa mi to bas i nije neka priča za svaki dan, ali koža mi se čini predobra, cijena isto super

http://www.retriver.hr/index.php/hr/...product_id=206

http://fanzoj.hr/odjeca-lovacka-za-l...x-torox1-torox

Da vas čujem
__________________


Zadnje izmijenjeno od: srale7. 28.09.2015. u 11:08.
srale7 je offline   Reply With Quote