Tema: Košarka
View Single Post
Staro 15.08.2015., 10:32   #293
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Osim Nowitzkog, koji je trenutno totalno izvan forme, i koji za repku nije igrao 4 godine, tornja Pleissa i onog playa Schrödera, Nijemci nemaju ništa. Čak ni pravog izbornika. Teoretski smo ih trebali razvaliti na svim područjima i to onak ležerno. A ovi naši, kao da prvi put igraju skupa. Očajan šut. Kriva dodavanja. Međusobno nerazumijevane. Glupe odluke. Ne znam. Uz najbolju volju, ne mogu se ne nervirati.

Zaboravio si onog centra zvezdaša Zirbesa - vrlo snažan centar, nijed aje nešto poseban ali mi de facto nemamo centra koji bi takvog igrača mogao sam čuvati.

Ako ćemo gledati natjecateljski, od naših jedino Šarić i Žorić zaslužuju prolaznu ocjenu.

Oba NBA-ovca naša su izvan forme, i teško da će na EP, biti na 100%, Hezonja djeluje vrlo nezreo, i taktički zelen, ne znam kak će on ovakav u NBA. Jučer je na trenutke djelovao potpuno odsutan.

Šarić s druge strane djeluje ko rutiner koji ima nekoliko NBA sezona u nogama, momku svaka čast, trebao je u NBA otići jer je defitivno zreo za to. On treba biti naš glavni adut, uz Babu koji će nadam se dići formu na vrijeme.

Ali kažem, ovo je tek početak, vidlo se da se ni jednima ne da previše cukati, i ovo su shvatili kao malo jači trening. Turnir krajem kolovoza će već biti bolji pokazatelj kako stvari stoje. Do tad treba poraditi na taktici i šutu.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote