Ja isto ne podnosim to 8satno jedenja na radnom mjestu, ono, koji kurac? Postoji pauza od pola sata, svi odu jest i gotovo.
Imam kolegu u svom odjelu, koji po cijeli dan nista ne radi i isto tak jede cijeli dan. Iako, on to radi dosta diskretno, ja sjedim 1,5 metar od njega okrenut leđima svejedno me uzasno zivcira. Stalno šuškanje papirićima (kinder pingui) onda je jedno mjesec dana jeo bademe, i taj zvuk drobljenja badem u njegovim ustima me izluđivao. Srecom, radno mjesto mi nije striktno vezano za ured, pa kad mi prekipi odmem do proizvodnje i nemam me 2 sata u uredu.
U međuvremenu kolega reže nokte, ima osip po glavi pa se stalno maže nekim "tigrovim mastima" koje zasmrede pola ureda, i vrh, stalno čačka po usima i to s onom najvecom spajalicom. Sreca u nesreci je to da ne moram biti u uredu 8 sati
