View Single Post
Staro 12.08.2015., 13:22   #222
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,523
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Tako je. Sporno je bilo ako ih ne pustis u kucu a odjavio si, automatski ti salju kao da imas...

U protivnom bi svaki put mora pustit u pregled stana. Sto je samo po sebi invazivno, a plus ko im brani da napisu kad nisi bio doma da ih nisi pusta. Ali posto zivimo u klosarskoj drzavi, imamo i klosarske zakone. Koji se izlgeda minjanju na bolje.
Moja stara je odjavila telku krajem prošlog stoljeća i dolazili su joj barem tri puta na vrata s tvrdnjom da su utvrdili uz pomoć "uređaja" da i dalje koristi telku. Naravno da ih nije pustila u kuću. I nakon toga ništa. Nikakva kazna, nikakvi računi u ovih 15 godina.
Koliko sam shvatio, jedini način da te prisile da ih pustiš u stan je sudski nalog plus policajac plus dva svjedoka. A taj sudski nalog vrijedi samo jedan dan. Uglavnom, ako nemate špijunku, vrijeme je da je instalirate.
Ako se nešto plavi, ne otvarajte vrata.
kopija je offline   Reply With Quote