View Single Post
Staro 31.07.2015., 21:02   #9
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Ja kada sam slao zahtjev za Dinersom (nemam primanja, student sam) dodao sam poruku da mi ne treba nikakva kupovina na rate već mi samo treba kartica za popuste u trgovinama i pohvalio sam kako imaju u raznim trgovinama te popuste i da je fora kako su organizirali po danima.
Kartica odobrena i za nekih tjedan-dva mi dolazi uz obavijest da je odobren i iznos na rate do 5000kn (kojeg nisam ni tražio).
Služi mi samo za popuste u Mulleru i nekim trgovinama no i dalje lijepo od njih.

Poslao sam i e-mail PBZ-u kada sam htio kupiti laptop na ekupiju (imali su popust od -10% na amex), rekli su mi da bi mi odobrili (još uvaljuju i neku lepezu žiro računa bez naknade za mlade) no da bi čekao više od 2 tjedna a sumnjaju da će toliko popust trajati.

Uglavnom, prilikom traženja zahtjeva slobodno dodaj jedan papir na kojem napiši/isprintaj da bi karticu koristio za popuste u nekoj trgovini, pohvali ih i ako mogu požuriti u obradi zahtjeva. To općenito ima smisla i prije će ti odobriti nego da im ideš objašnjavati da si zaposlen određeno i da ti kartica treba da pokriješ minus.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote