Tema: GTA V
View Single Post
Staro 20.07.2015., 11:59   #2053
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Pred dosta vremena sam prešao igru i zadnjih mjesec dana (pravih mjesec dana) kupujem/prodajem dionice i mogu reći da je taj sustav baš onako glupo napravljen.

Super bi bilo da radi kako treba ali ne radi. Čitajte pažljivo pa ćete možda shvatit što mislim reći, jer je komplicirano ako niste proveli masu vremena na dionicama poput mene:

Pratio sam "tečaj" dionica mjesec dana (mjesec dana u igri), znači tokom 4 tjedna sam kupovao i spavao, spavao, igrao malo, spavao, i tako. I skužio sam da, kada dionice padnu na najmanji nivo, naravno tada ih treba kupiti, ALI ako uložite poveću svotu novca, tipa 8 miliona, dionice će nastaviti padati još niže, točnije -50% od onog najnižeg nivoa ispod kojeg NIKAD nisu padale tokom mjesec dana praćenja. I nikad neće skočit da budete na nuli, a kamoli u debelom plusu.

Ali zato ukoliko prodate te dionice (s kojima ste u debelom minusu), odmah će brutalno skočiti - i to je ono što mi je totalno jadno napravljeno.

No ukoliko ulažete mizerne iznose tipa 100 000 i slično, onda ok, nekad rastu, nekad padaju, posve normalno.

Ali poanta je da sa tako malim iznosima nikad nećete doći do 150 miliona da kupite Golf Club (ukoliko ste Lesterove misije završili prije završetka glavne priče, kao i ja).
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 20.07.2015. u 12:44.
Omerta je offline   Reply With Quote