View Single Post
Staro 16.07.2015., 18:43   #259
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Zadnjih par godina nema diska na kojem hdtune nije uočio neki problem, s izuzetkom nekih bitnih parametara uglavnom ignoriram većinu tih smart prijava osobito ako proizvođačev alat ne vidi problem.
upravo to zelio pitati.

imam jedno 6 diskova spojeno na pc. sto SATA, sto USB.

jedno 5 ih ima prijave u hd tuneu da "nesto ne valja"

i sta sad s svim tim? neznam ni sta to znaci, znam samo da neke diskove koristim 7-8 godina bez problema , ove u originalnom externom pakiranju (kuciste i kabel) isto prijavljuje hd tune greske

u prijevodu: svaki disk koristim bez greske godinama
a svi ti diskovi u hd tuneu prijavljuju probleme.

i sta sto zapravo znaci?

2. sta ako disk ima bad sector, ce oskoro riknuti i nece se nista moc accessat s njega?
3. imam disk od 20gb na polici, izvucen iz prastarog kompa, star 15 godina. prije mj dana mico podatke s njega. sve ok. kolik oja vidim radi normalno. vjerojatno da stavim hd tune bi i on prijavljivo sve moguce gluposti na njemu.

uopce ne razumijem cemu sluzi hd tune kada svi ti diskovi rade toliko dobro godinama?

na njima imam slike, ufc, videe, muziku...

4. iza kompa mi je sub. to lose utjece na diskove jel tako?
ja ih koristim vec masu... sve ok bude? xD

5. da li se treba opterecivati tim hd tune stvarima itd ili samo treba raditi na pc i zanemariti sve to, kad iz mog iskustva vidim da je totoalno nebitno?

6. primjecujem da ovdje na temi se koristi 2.55 hd tune, a posto ji i neki noviji, 5.xx itdd... cemu koristiti stari prog?
+sta znace te greske s sata kontrolerom, kabelom, bla bla kad sve radi ok? i tako stalno, iz godine u godinu ?

tnx na sav info
SniperWolf je offline   Reply With Quote