View Single Post
Staro 01.07.2015., 02:04   #498
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor DMan Pregled postova
Da li si zadovoljna sa tabletom?

Jako mi je zanimljiv ovaj Remix Os koji su stavila. Može neki savjeti u vezi stavljanja njega na tablet? Kako da nisi stavila 5.0?
Za sad sam zadovoljna. Riješila sam par sitnica i tako. Malo škripi kad ga stisnem/primim na doljnjem dijelu okvira, ali ništa prestrašno (a moguće je i da to mogu zahvaliti ovom saintu gore koji ga je savijao dok sam ja gledala u stravi i užasu :P ) . Ne znam kakav savjet da ti dam osim da odeš na xda thread za Teclast x98 Air 3G (Air II i 3G su identične verzije, samo što Air II nema gsm, nego je WiFi). Nisam stavila Lollipop jer za sada još nema Remix OS baziran na njemu. K tome mi je sad nepojmljivo uopće se vraćati na vanilla ROM nakon ovoga. Jednostavno je multitasking na Remixu daleko ugodniji i bolji od stock Androida. Taj windows-style taskbar čini čuda i smatram da je to najbolji i najugodniji način za koristiti uređaj s takvom veličinom ekrana.

Inače, 5.0 je još uvijek u beti, ako se ne varam, ali ima jedan custom ROM baziran na njemu na xda od usera mirek190. Rekao je lik da će kad završi s Lollipopom početi/nastaviti sa portom CyanogenModa.
  Reply With Quote