View Single Post
Staro 23.06.2015., 17:46   #5326
Jasperx
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Rijeka
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Vidim netko je lijepo uredio/dodao riječke centrale.
Mislio sam dodati Starce i Brace Bacica ali je netko bio vredniji

Citiraj:
@Jasperx, kada ti je bio monter zašto ga nisi zamolio za promjenu parice i spajanje na bliži stup?
I jesi siguran da su parice na tom stupu bolje. Ne mora biti nužno. Kao ni da na izvodu imaš slobodnih parica.
Jer je trenutna linija na drugom operateru. Ne znam jesu li bolje parice na drugom izvodu, ali znam da su upola bliže centrali. Iako mi je realno najbliža druga centrala (ona na Starcima, ali žice ne idu na ovu stranu )

I moram pohvaliti gospodina Batelića, kontaktirao me u roku dva sata i rekao da će mi se sutra javiti netko u vezi vdsla/spajanja na bliži izvod. Potvrdio mi je da ne prebacuju korisnike udaljenije od kilometra; trenutna parica izbacuje udaljenost od 1.2km, nadam se da će me spojiti na izvod koji je udaljen nekih 500m. Bumo vidli, nadam se da je zalutao neki Huawei u centralu.

Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
A čuj, njima moraš konstantno dosađivati da bi se išta pokrenulo s mrtve točke Mislim da sam malo napisao ako kažem da sam ih sigurno 30-50 puta kontaktirao u zadnjih godinu dana.
A joj, kod mene je dostupna na 3 mjesta u krugu 300 metara, ulica je prekopavana dva puta zbog kanalizacije i plina ali nisu provukli optiku. Nikad ni nece
Jasperx je offline   Reply With Quote