View Single Post
Staro 02.04.2015., 10:01   #10
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
A opet sta ce ti 12" ultrabook ako ga mislis na dock ? I ako zelis fhd ips ekran, ssd 256 gb racunaj jos minimum 2k kuna gore, za 11.5k kn se uzme strojcina od 15" Mislim da mu ovu cijenu apsolutno nista ne opravdava.
A dobro, svatko gleda iz svoje perspektive, tebi to očito ne paše i nema smisla s obzirom za što tebi treba, meni je sasvim razumno i točno pogođeno što se konfiguracije i upotrebljivosti tiče. OK, oko cijene bi se dalo pregovarati, ali sve ostalo je na mjestu. Da, za tu cijenu očekujem SSD od 256 GB, to stoji.
BTW, da ti odgovorim na pitanje oko 12" - da, dok si u uredu zavljaš ga na dock, kad kreneš van, na sastanak ili teren ili što god - 12" u ruci je savršeno za prenositi okolo u odnosu na 15 ili što si već napisao
Mislim da malo brkaš kategorije, strojična od 15" i ovo nemaju aposlutno nikakve veze. Mobilnost ima svoju cijenu, a za one koji nisu spremni odustati od odlične konfiguracije u zamjenu za što manje gabarite i mobilnost, i5 i ostatak priče iz ovog lapa su dobitna kombinacija.
tor je offline   Reply With Quote