View Single Post
Staro 12.03.2015., 19:24   #260
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
KINGSTON DataTraveler SE9, DTSE9H/16GB, Champagne



Najniža cijena 55kn: http://www.nabava.net/search.php?tp=...ton+dtse9+16gb

ATTO:


Real Time test: 852MB datoteka za 1:08 min, tj 12,5MB/s.

USB ključić koji služi kao simpa privjesak za ostale ključeve Čak je i brzina 15/30 solidna
Hm, imam takvog cca 2 godine, možda malo manje i neznam jel ikad prešao 10 MB/s zapisivanje + što se grije ko rerna.

A kao privjesak ga je malo riskantno držat jer su ljudi reportisali da voli to unutra ispast van iz kučišta (valjd ljepilo il što je već popusti zbog grijanja).

Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Ovaj 16gb model imam zadnjih god dana, prije sam imao 8gb model nekih 2,3 godine, i taj je bio dosta sporiji, mozd 7-8/15 brzina. Zna biti dosta vruc, al to je ficr jer je kuciste tanki metal naslonjen na cipove pa vrlo dobro prenosi toplinu Meni se nije nijedan raspao, ali s vremenom se pogubi, tj na portovima koji su malo slabiji, tipa hubovi, na prednjim utorima socijalnih kucista, na nekim portovima nekih laptopa, vise ne ocitava da je spojen. I onaj prvi je imao iste simptome. Trazim mu zamjenu, al nisam nasao nist slicno. Zasad je prvi pick corsairov mini vogy, al ovaj se jos donekle drzi pa ga koristim i dalje. A nije ni vogy dovoljno napet, prevelika vezica..
Je ovo za laptope se i meni događa da ga na nekim portovima jednostavno neočitaju, imam isto 16 GB.
Što se raspadanja tiče, meni je bilo dosta da pročitam da se jednom liku dogodilo, više USB nije s ključevima.

Zadnje izmijenjeno od: bambi56x. 12.03.2015. u 20:25.
bambi56x je offline   Reply With Quote