View Single Post
Staro 15.02.2015., 18:36   #496
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
e onako, obozavam ovakve postove znaci, ipak nije najgori? :P
Najgori od velikih proizvodaca, ove poluproizvode uopce ne ubrajam.

Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
e vidis, ja bi to isto moga rec za assrot, jedna am3 nova, nije dozvoljavala ulaz u bios, reklamirana i bez suvisnih peripetija zamjenjena u linksu. pa ona am2 ili am2+...mislim, ucc68 ili tako nekako, otegla papcima...
Nije to do asrocka, to je AMD

Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
a s druge strane, gigabyte am2, p35 i z68 koje sam ima, sve tri i dan danas rade svoj posao, tako da mi ova generalizacija nema smisla, posebice jer kolegu xulosa i njegove postove inace iznimno cijenim ovde na forumu. (btw. ovu asusicu sam uboja na zescem popustu, ploca koja je zapravo bila planirana je z97 ud3)
Hvala Ma nije ni asus bez mana, ali u svakoj generaciji cipseta, GB ima neki fail. Da ne spominjem ono krljastenje ploca u novijim revizijama, to mi je dno dna.


Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
a sta se tice druga Brke, njegove gigabajtice su ionako ozracene raznim artefaktima, ko zna sta radi u svom privatnom x16 labu!
Mah, zna covjek sto je sranje. U bilo kojem labu

Citiraj:
Autor dax-lax Pregled postova
Hvala na pomoći. Nekako mi ud7 izgleda najbolje opremljena pa ću nju i uzeti. Napravio sam prekjučer na uzišopu narudžbu za gaming 5 ali nisam uplatio još pa ću napraviti novu. Jedino što mi se ne dopada je ta žuta boja ali riješit ću to već nekim moddanjem. Daklem, điđabajt x99-ud7 wifi
Sretno
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote