Tema: Automobili
View Single Post
Staro 06.02.2015., 07:36   #13620
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 4,003
Citiraj:
Autor explorer 4 Pregled postova
To je druga stvar što si ti mislio druže. Lijepo sam ti rekao da postoji i može se kupiti.
Uporno sam tupio o NOVOM ford mondeu i svatko ko iole prati aute je trebao znat da je riječ o novom modelu al ti se uporno praviš grbav. Btw, rekao si da model o 180 ks ne postoji. Pretpostavljam zato jerbo na ford.hr uopće nisi ni našao cjenik za NOVI mondeo nego si kliknuo na thumb od mondea (starog) na prvoj stranici koji vodi do cjenika. Za NOVI mondeo moraš baš uć u cjenik i izabrat NOVI mondeo.

Citiraj:
Autor explorer 4 Pregled postova
Uostalom, kao što je kolega MAGARAC rekao, dizelaši od 150 KS su sasvim dovoljno jaki, jer šta god se ide na veći broj konja, manja se razlika osjeti.
S čim to uopće ima veze? Ko da tražiš intel i7 al te trgovac uvjerava da ti je i5 sasvim dosta. Tak možeš reć Ozrenu da bi mu neka jurilica s 200 ks manje bila sasvim dosta, koji će mu GTR.
I meni bi dizlo od 150 ks bilo sasvim dovoljno, al nekom nije. Svatko ima svoje gušte.
I nije sve u konjima, ima nešto i u momentu.

Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Na dizlo se i odnosilo.
Znam za tu mrcinu od 3.0 V6 HDI, al ga više ne vidim u ponudi, zato ga nisam spominjao. Ne znam jel se ne proizvodi više ili ga samo kod nas nema.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 06.02.2015. u 10:31.
fanATIk je offline   Reply With Quote