View Single Post
Staro 06.01.2015., 12:23   #3619
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,325
Na Mi3 nije nemoguce postici i 7h sot uz 24h ukupno koristenja.realno i normalno je 5,5-6h sot i oko 35h koristenja,sto je po meni iznad prosjeka.meni je uvijek wifi ukljucen,osvjetljenje na 70%,a 3 g ukljucujem po potrebi.sinkr.ukljucena...
Lazov nisam jer bi time lagao i sebe,a lako je malo prozujat po forumima koji ce potvrditi ono sto ja navodim...
G2 je lakse postizao 7h sot uz 30-35 h ukupnog koristenja i vec sam naveo i prije da ima bolju bateriju od Mi3,ali ne drasticno bolju....
Vec stoti put ponavljam imao sam oba i smatram se power userom i detaljno su testirani sa hrpama custom romova i modova i upoznao sam ih maksimalno tako da znam sta pricam...
Za Mi3 postoji sluzbeni AOSP koji radi fantasticno,cak je i baterija dobra,a custom kernela nema jer nema kernel sourcea,zasad...
Powerbank uopce necu komentirat,besmisleno je...
Samo da navedem da trenutno imam i OnePlus One(rom Cyan Hacker 2.1) s kojeg pisem ovaj post i Mi3 je i od njega brzi u svakoj situaciji.toliko od mene....

edit;pronašao sam jedan screenshot kad sam tek kupio Mi3 na MIUI V5.sad ga žena koristi pa mi ga se teže dočepat...



Zadnje izmijenjeno od: locks. 06.01.2015. u 12:43.
locks je offline