View Single Post
Staro 05.01.2015., 11:38   #1451
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,763
Prije 2-3 tjedna sam isprobao po HT tražilici dostupnost optike za moju lokaciju. Pretraga po broju nije davala rezultate a po adresi mi je potvrdila dostupnost i uredno sam popunio zathjev.

Predstavnik zgrade mi je potvrdio da su doveli "optički kabel u zgradu" jer je on kao predstavnik zgrade to morao odobriti pa valjda zna što govori.

Dan nakon popunjavanja zahtjeva mi se telefonski javlja djelatnik HT i obavještava da je zahtjev storniran i da za moju lokaciju nije dostupna usluga ultra max optike.

Isto tako, nakon par dana sam opet pokušao provjeru dostupnosti na njihovim stranicama i sad je provjera javljala "Žao nam je -Usluge putem optičke mreže trenutno nisu dostupne na vašoj adresi".

Ko tu koga ...
Valjda sam jedini koji se u u zgradi od 60-ak stanova javio za optiku pa su zaključili da im je to neisplativo.
Ili predastavnik zgrade nezna o čemu priča?
E-mil je online   Reply With Quote