Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 02.01.2015., 11:53   #4
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
definitivno dobre opcije i fer cijene. Gledam, FLAT internet 10 mbita i "obični" telefonski paket 179 kn. Tko hoće FLAT telefonske pozive, plaća 199 kn. Definitivno su najpovoljnija opcija kod korisnika kojima je dostupna isključivo HT infrastruktura. Hmm, da sam ih gledao prije 2 tjedna, mozda bih se za njih odlucio umjesto optime

A podrska iza 22 sata mi nije tako bitan faktor. Ako crkne internet, okrećem se drugim zanimacijama
Ma nebitni su i flat pozivi, kraj mobitela, interneta, facebooka, skypa telefon praktički postaje suvišan ali mora se imati.

Samo ispravak naručio sam paket za 179 kuna u kojem je i internet i pozivi FLAT jedino za pozive je uspostava poziva.

I kao blagdanska ponuda za 199 kuna Smartphone mobitel s besplatnom aplikacijom preko koje će se s mobitela moći zvati bilo koja destinacija besplatno, samo još nisam siguran kako će to funkcionirati. Da li će i ona druga strana morati imati tu aplikaciju da bi to radilo ili...
No o tome ću razgovarati s njima kad mobitel budem imao u ruci.

A što se tiče bez podrške iza 22 sata OK, ali bez podrške za vikend to je već nešto drugo.

Ako se pojavi neki problem npr u subotu u 10 sati ujutro, morat će se čekati tek ponedjeljak da se ti problemi otklone, a s obzirom da je telefon VOIP i ovisi o modemu i internetskoj vezi nebi bilo dobro da moram čekati 48 sati ili više da bi se problemi otklonili, no vidjet ćemo..

Citirat ću i vipera o vlastitoj infrastrukturi.

Svi operateri nastoje postaviti svoju infrastrukturu po većim gradovima, no ruralna mjesta (jednom od njih i ja pripadam) i manji gradiovi će na ret doći malo sutra i uglavnom ćemo ovisiti o HT-ovim žicama
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote