Citiraj:
Autor tpm4
Koliki cargo treba?? Dali je cobra dovoljna za to??
Mislim sad ulagat u vipera koliko god mogu dok ne skupim 2-3 miljuna i onda uzet cobru.
E sad pitanje, vidim da opremu mogu prodat po istoj cjeni kao sto sam kupio. Znaci sto god ulozim u vipera mogu vratit nazad i ulozit u cobru?? U stvari ne gubim ni cr-a, eventualno na cjenu prodanog cistog broda??
|
Kad budes kupovao Cobru, mozes odabrati dvije opcije: Kupi i uračunaj cijenu Vipera, ili samo kupi. Sve ti se računa što si dosad uložio u Vipera, tako da ne gubiš ništa.
Treba ti oko 70-80 carga, sve ovisi o dostupnim zalihama.
Citiraj:
Autor tpm4
Kad imas bounty/wanted najnormalnije sletis u stanicu. Vec sam imao 4-5 puta po 200-1000.
Ili imas jeftinije rjesenje koliko sam uspio procitat po forumu za rjesit se bountya. Zabij se u sunce, pogini, i platis sidewindera 3-4k, ako ti je to sve ukupno jeftinije.
|

Nema se potrebe zabijat u sunce kad u desnom panelu imaš opciju self destruct, ali mislim da mu se to ne isplati ako je išta opreme uložio u Sidewindera.