View Single Post
Staro 12.12.2014., 21:46   #3281
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
ajd idemo ovako

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Kakav THL? Ja sam reko da nemrem govorit za T6s jer ga nisam vidio ni posjedovao.
da, tako si rekao, i to nitko ne spori, a gdje sam to ja rekao da kvaliteta je nesto? valjda imam pravo rec da su fotografije OSJETNO bolje od thl-ovih? ako nemam sori ono, necu vise.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
A fotografija je LOŠA( a o tome pjeva cijeli internet već 9 mjeseci)...
Dobro i, opet pitam, jesam ja igdje rekao da je fotografija solidna, dobra, ekstra ili tako nesto? i tako losa opet moze biti bolja od nekih koje su jos losije, a u ovom slucaju to je thl.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
za nekog ko gura model ko FOTO MODEL,i s time se diči(to ko da napravi neki kinez vodootporan mob,i onda crkne u lavabou na 3cm dubine),englezi imaju par izraza:

-ABYSMAL
-UTTER FAILURE
-MEGA FLOP
A tko to ga gura kao foto model, tko? Plaćeni rezenti mozda? Marketing firme? TKO?

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Da se samo podjsetimo najava:
Opet pitam, cijih najava? Covjeka koji se trudi na osnovu nekih informacija slozit nekih smisleni tekst? (taj isti covjek se kasnije ispravio, odnosno pokusao stisati hype koji je, djelomicno, i on sam izazvao.) ili je to ipak službena najava?

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova

Osim toga,logičnom čovjeku cijena govori cijelu priču: gurali su ga uz bok najboljima na temelju fotografija...raskrinkali su ga brzo,kad su skužili da prodaja nejde,sniziše cijenu da bi ga ljudi kupovali zbog svega ostalog a ne zbog kamere.
I kolika to mu je sad cjena? ajd mi linkaj neki normalan shop s tom tvojom ultra niskom cijenom, hvala.

i ajde, evo razuvjerio si me, u svemu si u pravu, svaka tvoja je na mjestu, pa te kao takvog pitam, ako ikako mozes pomoc i rec mi koji mobitel za kupim za nekih 1200 kn, a da je dobar? ili je nemoguce takvog nac ispod 2000? minimum.
pokra89 je offline