View Single Post
Staro 02.12.2014., 18:19   #819
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
da će VLC donijeti nešto više ili da će bit free?
slazem se s tobom, svi ocekuju taj VLC, kao da ce bit neznam sta... a vjerovatno ce bit flop :/

ako ga razvija ista ekipa koja razvija "VLC for Modern Windows" (to je Win8.x "Metro" verzija), bolje da ga ni ne izdaju...

tu metro verziju su isto razvijali mjesecima i isto je bilo problema sa certifikacijom na storeu... na kraju su napravili app koji se neprestano rusi, ne cita library kak spada i ima zbugan UI... sve u svemu Odron(TM)

najsmjesnije je sto app ne podrzava ARM procesore (tj. Win8 RT), nego radi samo na x86, x64 procesorima (tj. "pravim" Win8)... ako vec imam prave Win8 mogu instalirat desktop VLC, a ne se mucit s metro poluproizvodom

Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Koristim VLC for Modern na tabletu i najviše me živcira kad tapnem screen i kad treba 10 sekundi da se pojavi UI. I onda kad ponovno tapnem UI nestane i sam od sebe se pojavi za 10-ak sekundi

Smeće.
ja ga imam instaliranog, al nikad ga ne koristim (sve se nadam nekom updateu pa je instaliran)... vecinom koristim onaj standardni Videozapisi, ako nest ne radi koristim Windows Media Player ili Media Player Classic u desktopu tu bar imam opcija... na pretek

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 02.12.2014. u 19:34.
nathan.fake je offline   Reply With Quote