View Single Post
Staro 25.11.2014., 06:27   #331
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
A daj mi reci kaj ja imam onda? Ja mislim da je fantom.

Moral sam naoraviti novi neki acc, i skinuo sam igru, ali da bih je igrao na svom acc koji je primaran moram igru pokrenut na tom useru s kojim sam akinul igru, i onda kad se igra pokrene moram prebacit na svoj user.

To sam kupio tek tak za probu, jer sam shvatio lika da mi govori da cu imati acc samo za download igre, a ne da moram i pokretat igru na tom acc...i kasnije mi je reko ak izbrisem konzolu da ta igra vise ne radi....tak da sam to lrvi,i zadnji put kupil.

Dok imam laser ne kupujem digitalne, jer ovo mi je bedasto stalno pokretat s nekog acc i onda za vrijeme igre mijenjat na moj acc...

Ja sam mislio da cu dobit neki novi acc i da skinem igru i nakon toga je mogu pokretat na svom acc i recimo igrat je i nakon kaj reinstaliram konzolu....

Zato kak mogu dati 15pkn tak mogu i 300 u pm i sve....

Po tvome sam ja kupio fantom, jel? Dok je nositeljski ovaj o kome sam ja prical i mislio da kulujem....jel tak?
Ne ti nisi cak ni fantom.... Jer fantom ne moze pristupiti tom acc-u s kojeg jeskinuta igra vise. Mmdi si kupio tu igru ? Da li si ti taj acc activirao kao primarni kad si ga dodavao na plejku ??

Zadnje izmijenjeno od: Goranbm. 25.11.2014. u 06:56.
Goranbm je offline   Reply With Quote