View Single Post
Staro 18.11.2014., 18:51   #77
Andro ID
Registered User
 
Andro ID's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Lightbulb

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
pomoc...... jedino sto ti svatko moze reci je:

izvadi graficku i ako imas koje mogucnosti - probaj na drugom kompu. ako graficka daje sliku na drugom kompu, grafa radi.

sljedece sto svakako mozes probati je izvaditi graficku iz svog kompa, izvaditi CMOS bateriju i ostaviti komp nekih pol sata tako bez baterije i obavezno bez struje sve ovo raditi (makni naponski kabel sto ide u napajanje, 220V). spoji bez baterije i upali komp, ako ti bios javi da se resetirao na tvornicke postavke - ok, ugasi ga na tipku (drzi nekih 10tak sekundi), iskopcaj opet kabel, stavi x800 unutra i opet ga upali sa spojenim monitorom u x800. ako ima slike, onda kreni sa namjestanjem postavki biosa i opet instalacijom drivera itd itd.

jer ono, postoji mogucnost da graficka ne radi. mozda je tebi pcie x16 u klincu, pa ne radi graficka. mozda se ploca zblesirala pa joj treba restart (zato vadenje baterije). mozda cak treba i update biosa, a to googlaj kako se radi i gdje naci bios......

javis jesi uspio sta . iako je ovo sada hardverski problem i trebao bi tamo u odgovarajucem podforumu otvoriti temu ili naci prikladnu gdje nastaviti sa svojim problemom .
Ma nepristojan sam sam skroz što nisam javio da je sve u redu i da je "9-1" obavio posao kako spada. Samo sam u BIOS-u prebacio na PCIe i sve ostalo ko po loju!
Hvala za ovu novu hrpu info. koje mi hvala Bogu nisu trebale no u budućnosti bi itekako mogle valjati..!

Andro ID je offline