Citiraj:
Autor Pupo
To čitam nažalost za dosta polupasivnih napajanja, ne samo Corsairovih, da je vent dosta glasan kad se jednom upali.
|
To je uglavnom ovisno o ugrađenom ventu i startnoj voltaži istog. U većinu današnjih napajanja idu ventovi od 2k+ RPM-a pa i nije čudno da su ljudima glasni kada se prebace iz pasivnog u aktivni mod.
Citiraj:
Inače, Superflower napajanja i njihova braća i sestre su IN trenutno. Corsair i Seasonic su totalno lanjska sezona
|
Oće to tako ... svake godine neki novi igrači sa nekim novim forama
Iskreno, SF mi je odavno stvorio dojam hardcore kineza. Koriste oni relativno kvalitetne dijelove i imaju razne fićure, ali nije to onaj Seasonic, Enermax ili haj-end Delta old-school look
Citiraj:
Autor virus1
Cvijeće i leptirići su majka sada 
Makar moram priznati da me ni ovo nije ostavilo ravnodušnim, ali je skuplje pa nema smisla, čak je i kod nas Super Flower 750W jeftiniji od toga a napajanje isto VRH.
|
Prije nego nastavimo sa preporukama Corsair napajanja temeljenih na JG recenzijama, moram istaknuti jednu stvar ... Jon Gerow a.k.a. Jonny Guru je već cca 1-2g zaposlen u Corsairovom marketinškom odjelu, tako da te recenzije ipak treba uzeti sa malo ... rezerve
