Tema: Automobili
View Single Post
Staro 23.10.2014., 15:39   #12515
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ako ce XC60 kojeg ces probat imat radar svakako ga isprobaj (ako vec nisi prije). Meni je to jedna od najdražih stvari, a vidim da ti puno voziš. Volim vozit, al kad sam recimo u polugužvi na Slavonskoj, kad se vozim na autoputu ili na ravnijim cestama radar mi je zakon - vozi brzinom koju narediš dok ne naiđe na auto pa ga fino prati. Mislim da noviji sustavi rade od 0-200 km/h, kod mene radi samo od 30-200 km/h. Klasican tempomat ne volim jer zahtjeva dosta inputa i korigiranja od korisnika. I nema mi smisla koristit ga kad je auto ispred tebe. Plus, taj sustav nosi dodatni feature sigurnosti da zakoci ako se slucajno ides zabit u nekog. I da taj paket kosta 20k kn, ako te jednom spasi - isplati se.

Za zvuk - kad sjednem u Lagunu 2.0 dCi, vrijeđa me kako odvratno traktorsko dizelski zvuči kad je iznad 2000 rpm. Passati mi imaju jos jako ugodan zvuk u usporedbi sa njom. Ali D5 je nekako dubok i gust ga je stisnut iako je dizel. Jos sam se dosta vozio u S klasi V8 dizelu, al ne sjecam se da je zvucao tako dobro kao D5. Tu negdje mislim.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 23.10.2014. u 15:48.
IcyTexx je offline   Reply With Quote