View Single Post
Staro 14.10.2014., 17:32   #18
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Odlična, strogo u stilu originalnih filmova što mi je kao fanu ogroman plus za atmosferu.
Super je što se alienova ruta stalno mijenja pa nije predvidljiv, nikad ne znaš odakle će izletjeti. Brzina kretanja mu varira, pa se lako može desiti da s jednog kraja dometa motion senzora dodje do vas u sekundu.
Igra je ipak malo preduga za svoje dobro. Pri kraju sam se navikao na povremeno umiranje, šok je bio znatno manji. Isto tako, dosta predmeta iz inventorya nikad nisam koristio jer nisam vidio potrebu. Čini mi se da su ih stavili u igru samo reda radi (ne mislim da su beskorisni, samo da se može jednostavno i bez njih).
Jednom sam naletio na bug, Alien me uočio ispod stola, i pokušao me par puta napasti ali nije mogao jer mu je stolica smetala. Zatim se vrtio oko mene 10tak minuta i otišao, kao da me nije ni bilo.
Unatoč tome, jedva čekam nastavak (ako ga bude).
@Gabre, ima masu walktroughova online, tekstualnih i video, samo proguglaj
NortonCommander je offline   Reply With Quote