View Single Post
Staro 17.09.2014., 14:57   #1678
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Hoćeš reći da je coolpad neki turbo mrak brand oduvijek poznat i provjeren za razliku od newman-a ?
Evo ti recimo mišljenje o jednom LTE coolpedu :
http://www.amazon.com/Coolpad-Quattr...ews/B008ZE4YDC

Dakle jedna lasta ne čini proljeće, neka si ljudi prouče za tog newman-a što se piše, pa ako je mob solidnog hw-a, mislim da je definitivni best buy za 150$.
A i ne moramo svi imati coolpad
Jesi li uopće pogledao o kakvom se uređaju radi(mislim na ovog Coolpada)? Ne da je low end nego su specifikacije low end po standardima od pred 2 godine. Takvi uređaji teško da se uopće mogu uzeti u obzir. Ponavljam dovoljno je malo proguglati taj Newman na par jezika i vidljivo je da se radi o proizvodu vrlo upitne kvalitete. Za proizvođače koji prodajeu stotine tisuća komada je to ipak jedna sasvim druga priča.

@Dakok-pod kineska kontrola kvalitete sam se referirao na njihovu kontrolu kvalitete u cjelokupnoj industriji koja je miljama iza zapadne. Par proizvođača koji su na vrhu njeguju zapadnu kontrolu kvalitete, pa ne spadaju u tu kategoriju(poput ovih koje si nabrojao). Općenito globalno uspješne kineske tvrtke su prihvatile QC kakav je uobičajen na zapadu, većina naravno nije.
bg_4_l je offline