View Single Post
Staro 25.08.2014., 12:53   #5496
TutanCmon
Banned
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
znači ja ga mogu do isteka garancije nosat konstantno simo-tamo ili dobiti novi na nečiju dobru volju?
Nažalost, kako već rekoše, nemaš zakonsko uporište za traženje zamjene.
Odnesi im još jedanput s istim opisom kvara i preguraj ta dva tjedna ili više (ja kad god sam nešto nosio u MR Servis, popravak je trajao minimalno dva tjedna i svaki put je trebalo popravljati najmanje u dva navrata, a drugi put bi trajao i po mjesec dana... nadam se da te neće zapasti slična sudbina ).
Poslije toga, ako opet bude problema, pošalji im pisani dopis / zahtjev s kronologijom popravaka i obrazloženjem zašto smatraš da bi zamjena bila jedino primjereno rješenje (mislim na slanje u trgovinu, ali možeš i u servis, neće odmoći) i moguće je da ti, linijom manjeg otpora, ipak izađu u susret i odobre zamjenu. Također, možeš pokušati kontaktirati i s proizvođačem izravno, zna se dogoditi da u korist potrošača "potaknu" servis da odobri zamjenu - samo vodi računa o tome da sve to objasniš jasno i argumentirano, bez dodavanja konfabulacija ili ispuštanja bitnih činjenica.

Citiraj:
Autor tor Pregled postova
TutanCmon, a i ostali - ok, napisao je svatko što je mislio, pa i više od toga. Obrisao sam nepotrebne stvari, neka ostane na tome. Slijedeći izlet ovdje neće završiti samo na brisanju postova.
I bilo je vrijeme, samo, ako smijem reći, mogao si odsjeći nakon posljednjeg glasa razuma (woodenovog) ili skinuti i ovu dvojicu provokatora (fanATIka i natala) jer ovako ostajem nadglasan, popljuvan i nedorečen - bez mogućnosti da uzvratim ili demantiram, kao da je njihovo viđenje konsenzualno prihvaćeno na moju štetu. A i moji postovi su, ako ništa, barem imali stanovitu literarno-satiričku vrijednost.
TutanCmon je offline   Reply With Quote