View Single Post
Staro 13.08.2014., 01:07   #613
fooK
Powaaa user
Moj komp
 
fooK's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Hrvatska, Zagreb
Postovi: 160
Citiraj:
Autor dubravkol Pregled postova
Za kućnu upotrebu full hd rezolucija na 27" monitoru je odlična. Naravno da može bolje i da je oštrija slika na 2560x1440 rezoluciji, ali to povlači cijenu koja je barem dupla za takve modele
Upravo se sa ovime slažem. Ne želim dati nešto previše novaca, a volio bih veću dijagonalu radi gledanja serija i filmova.
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ja nigdje nevidim za kakvu upotrebu mu treba niti je tako sto naveo? Samo kazem koji mu je nedostatak ka dje vec pitao . BTW Ja moj(e) korisitm "kod kuce" /jel i to spada pod kucnu upotrebu ? ) Ja bi radije uzeo 24" 16:10 1920*1200 nego "cudo" ali jeb.. onda nemozes rec susjedu "....ja imam 27" monitor, eto ti sad na..." .
Mislim da je jasno što je dubravko htio reći, surfanje, gaming, film/serija. Točno za to mi treba monitor, daleko od toga da ja ne bi veću rezoluciju, ali to povlači cijenu.
Vidim da su ovim 24" 1920x1200 nešto pale cijene od kada sam zadnji puta gledao, pa i to čak ulazi u razmatranje. Imaš kakvu preporuku za takav 24", a da ne prelazi cijenom 1800-1900 kn.
Može i preporuka za 27" do iste cijene.

I da, vratimo se na onaj monitor za kojega sam prvotno pitao... izuzev rezolucije koja bi mogla biti veća da li ima neki negativni catch kod tog monitora?

Ps zaboli me za susjeda i njegovo mišljenje
__________________
Fun starts @ 2000 rpm with 465nM
Pošteni trgovac: 1
fooK je offline   Reply With Quote