View Single Post
Staro 28.07.2014., 12:45   #77
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Brko ne znam što imaš protiv "cubotara" i Inew-a i zašto stalno ali baš stalno negativno govoriš o njima.
Riječ je o dosta popularnim mobitelima, namijenjeni su za EU tržište, oni većinom zakupe mobitele iz ostalih tvornica tj. poput poznatog XYZ-a (sage), njihovi mobiteli imaju europski CE certifikat i većinom su najpopularniji u svim trgovinama s razlogom. Pružaju dosta toga za malu cijenu.
Cubot X6 ima dosta custom romova (MIUI, Lewa itd) i jedan je od najpopularnijih mobitela koji se kupuju.
A onim tvojim fiktivnim navodima da si ih mogao nabaviti za 90$ ne vjerujem, možda si kontaktirao predstavnika Hotinbuy-a.
S druge strane nekoliko "kineskih brendova" ne posluje najbolje, više ne prodaju mobitele i to što je neki mobitel popularan u Kini ne mora značiti ujedno i da je najbolji za tu cijenu. Kao i kod nas mobiteli se reklamiraju i namijenjeni su za njihovo tržište.
Kod nas je dosta popularan recimo Plodine puding radi cijene, ali nije neke kvalitete, čokolada se ne osjeti itd. Hoće li sada netko iz SAD-a kupiti naš Plodine puding jer je jeftin i popularan kod nas ili će recimo kupiti puding namijenjen za tržište SAD-a?
A što se tiče samog Nea, žao mi ih je, prijatelj mi je imao jednog i dobro mu je radio.
__________________
.
Ag008 je offline