Tema: Automobili
View Single Post
Staro 10.06.2014., 20:18   #10911
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Problem je što sam ja preselio i nisam više u istom gradu gdje je i autić, tako da nisam u mogćnosti slobodno vrijeme trošiti na popravku. To mi je bio prvi četvorotočkaš u vozačkoj karijeri. Nema šta sa njim nismo radili, šta smo sve u njemu radili, gdje smo sve sa njim stigli...

Šank u 128ici između prednjih sjedišta do zadnjeg stakla, na njemu karirani stolnjak, tanjiri sa mezom, rubinov vinjak... Na putu od Doboja do Banja Luke stajemo na jednom semaforu, iza nas autobus. Polako nam se primiče i staje i vozač se naginje preko volana u nevjerici i maše rukom drugom vozaču da dođe da vidi. Za par sekundi čitav autobus se naguzio na šoferku u nevjerici. Ekipa sa zadnjeg sjedišta nazdravila, i naravno, kroz prozor učtivo ponudila mezu svekolikom pučanstvu u autobusu.
Dodaj.rs


Duel sa Zovkinim narandžastim Gallardom. Nažalost, nemam snimak ovog susreta, samo fotografije.
Dodaj.rs

Limuzina sa rotacijom za matursko veče... Ono kad ti je dosadno i ne znaš šta bi sam sa sobom.


Zaganjanje maloljetnica po šumama i gorama naše zemlje ponosne...
Ovi materijali nisu za javnost tako da možete vratiti ruke na sto

Šlepanje na fotelji... Ono kad ti je dosadno i ne znaš šta bi sam sa sobom, LVL 2


Izlazak na stazu u Zalužanima kod Banja Luke nakon trke CEZ-a. Merc AMG, AUDI R8 V10, Ferrari F430 i slične jurilice i među njima 128. Nevjerica u očima buržuja - neprocjenjivo.

Eeeeeh da... Bilo je toga još ali sada ne mogu da nađem slike i snimke. I ovo dok sam tražio pustio sam suzu ljutu.
Milentije je offline   Reply With Quote