Citiraj:
Autor Wuchko
Trebalo bi i za dezinformacije dijeliti banove  Slabo pišem po forumu, više čitam, no nije me jedanput iznerviralo ponašanje nekih članova i pozivanje na strpljenje, toleranciju i suosjećanje jer Kinez eto radi za šaku riže dnevno. A na kraju taj Kinez tuče veću dnevnicu od mene.. Vidim da je kojekakvim agentima 007 i ukinuta "dozvola za ubojstvo".. 
|
Nažalost, dezinformacije ne podliježu sankcijama ukoliko nisu kleveta, uvreda ili slično. Doskočili smo ulizivačkim i nerealnim recenzijama, samoreklamama, zastupništvima... No za krive ili prave informacije se morate sami odlučiti kome vjerovati.
Kao što kaže Necro, di god pogledamo Cubot, iNew, Kingkong (il kak se već odron naziva). A na kraju eto.
Stoga ponavljam, učini li vam se sumnjivo što paket putuje 10 godina ili vam dođe zdrkan mobitel, dižite odma pare ako ste u mogućnosti a onda rješaajte dalje ukoliko vam je stalo da dobijete ispravan mob. Ne obazirite se na dušebrižništvo nekih članova koji propagiraju poštenje i strpljenje ili njih zatražite refund pa nek se ni bakčaju sa mobitelom u kvaru ili kašnjenju.
Moderatori vam mogu pomoći da spriječite štetu, no ne da je i sanirate ukoliko je do nje došlo.