View Single Post
Staro 21.05.2014., 20:43   #438
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Te su moje! Al Buba je dusa od coeka, pa onda ko da su nase...

Jos jedna ispravna V5 5500 je kod Mikca sa hch njuzgrupe ako se dobro sjecam, samo nemam vise pojma kako doci do njega...
Uh, wow! Svaka čast, samo se nadam da budu propisno popravljene, odnosno hlađene. Naime, V5 bi izgorio bez hladnjaka Jeste vidjeli onog jednog tipa na YouTube-u, napravio je unikatan vodeni blok za svoju (još unikatniju) V5 6000, te ju pretvorio u PCI-X!

Bila je do nedavno jedna V5 na Njuškalu, ali je tip tražio 1100kn, više nego što sve moje Voodooice koštaju zajedno...

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Moje, ukrao jos dok se moglo!

Koliko vidim, bas ih nema ni na EBayu, barem ovo sto sam na brzinu pronjuskao...
Znam... Da budem iskren, gledao sam svojevremeno za 3dfx kartice na EBayu, međutim pokazalo se da većina kartica tamo košta kao suho zlato! Za razliku od Njuškala, gdje su cijene daleko realnije, pa čak i smiješno jeftine (čitaj besplatne)

Inače, nije da se hvalim, ali na jednoj od onih slika tamo gore možete vidjeti Diamond Monster MX300 (Aureal Vortex2) zvučnu karticu sa A3D podrškom Savršeno se slaže sa Diamond Monster Voodooicama, a 3D iskustvo sa 4 zvučnika je stvarno neobično za mašinu staru 15 godina

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 21.05.2014. u 21:06.
  Reply With Quote