Citiraj:
Autor Drug Brko
Imam ga tek 3. dan i bilo je jedno punjenje. Sada je na 59% i ima već 3 sata screen time-a. Tako da sigurno može prebit 6 sati, a možda i 7. I kad bi pogasio Wi-Fi, 3G, sinkronizaciju i to, vjerujem da bi držao 4 dana minimalno.
Ovako, skinut sa punjača jučer ujutro oko 6 sati, dakle sada je battery time cca 1 dan i 8 sati. Dakle, uz moje ovakvo korištenje, 2 dana minimalno. A ovakav režim Alcatel OT Idol je jedva izdržao od jutra do navečer.
Baterija je fakat bomba.
|
Sad sam procital da je samo 1.5gb za appse a ostatak kao storage? Jer to stvarno tak i kaj se na na storage ne mogu instalirat aplikacije ili mogu. Interesira me sad to inace te nebi nist pital u ovoj temi.
U svakom sl je dobar za te novce, mada nebi bilo na odmet da su stavili vise mjesta za appse ak je to tak, posto to nije bas slab mobitel.