View Single Post
Staro 06.04.2014., 17:43   #1
Tachikoma
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 19
Dell inspiron 5737 problemi sa grafičkom Win 8.1

Pozdrav, kupio sam ga prije tjedan dana i odmah u njega ugradio SSD. Problem je što sa Win 7 nije tobož bilo nadogradnji, odnosno drivera i skidao sam sa Dellove stranice redom. Zato sam prešao na Win 8.1. Za grafičku sam od 3 ponuđena samo za svoju grafičku jer ostale dvije opcije su za druge grafičke (ne bih rekao da imam dvije grafičke i sl.) i nikako da uspije kako treba. Sredio sam problem sa DirectX-om, ali mi se ne čini da mi grafička radi kako bi trebala jer je puno jača od one a starom laptopu, a FPS u igrama mi je debelo manji. Također u igrama nema njezinog imena ni sl. nego piše "Microsoft basic render driver".

Također sam sa AMD-ove stranice skinuo Catalyst Mobility x64bit utility, ali nije previše pomoglo. U Device Manageru imam dvije opcije, jedna "AMD Radeon HD 8800M Series", druga "Microsoft Basic Display Adapter". Ako isključim (disable) Basic adapter, nije ništa bolje, ako isključim Radeon, onda je nešto malo bolje. Probao sam oboje nadograditi, kaže da je sve na max verziji.

Link odakle sam drivere skidao, skinuo sam samo AMD Radeon HD 8850M / 8870M Driver

http://www.dell.com/support/drivers/...piron-17r-5737

Kako da ovo riješim? Hvala.
Tachikoma je offline   Reply With Quote