View Single Post
Staro 05.03.2014., 09:06   #6598
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor pero000 Pregled postova
pozdrav,
dvoumim se između samsung 40f6400 i lg 42la640s.
Tv se bi koristio za htv program i full hd filmove, te pokoji 3d film.
Zanima me koji od ovih dva ima bolju sliku na sd formatu.
Hvala
Vezano za FullHD i HD materijale, išao bih na Samsung, provjereno. Za SD ne znam.
Samsung mi ima bolju crnu, što je za doživljaj važno. Išao bih na 46, a ne na 40.

Ipak je to TV koji je u dnevnoj, mjesto okupljanja, opuštanja, itd... Ionako je to investicija na sljedećih cca 5 godina i platio bih taj užitak !!!
Pogotovo kad vidim da ekipa ima telefone od 4-5k kn, a škrtari na TVu i gleda te blijedo kada kažeš da TV košta npr 8-10k kn, a taj isti drži u ruci SG4.

I još kad ženi isprezentiraš npr da 40F6400 dođe 4000 kn te podijeliš na 60 mjeseci, to ispadne 66,67 kn/mj, 46F6400 5000 kn, odnosno 83,33 kn/mj, i još zaokružiš kao što to žene rade, npr. pa to je samo 15 kn/mj skuplje, nije to tak strašno.

3D filmova ionako imaš 70setak..., koje je vrijedno gledati.


Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Lijepi pozdrav,

imam Samsung plazmu Ps51d6900, jos je pod garancijom... ...kako da se postavim jer jos imam garanciju i mislim, prema mojem laickom misljenju da bi se u najmanju ruku ekran morao zamijeniti ili barem popraviti...
Kratko i jasno: Ja sam to platio, to ne radi kako treba, riješite reklamaciju kako znate i umijete, na kraju, lako kontaktiraš Samsung.

Pokušaj te "anomalije" uhvatiti fotićem, tako da imaš dokaz, ako ćeš slati direktno Samsungu primjedbu da ti Servis ne želi riješiti reklamaciju.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 05.03.2014. u 09:18.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote