View Single Post
Staro 04.03.2014., 10:32   #3140
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
%BLUE, %PACTIVE su varijable. Znaci u taskeru mora postojati neki task koji ce podesiti variablu ovisno o eventu. Taj profil se aktivira ovisno kako su postavljene varijable, a ovako napamet mi je tesko pretpostaviti kako je autor to zamislio. Vidim da je %BLUE integrirana varijabla u taskeru za bluetooth status...
Razumijem da su to varijable, ali ne shvaćam šta rade, tj. kako nešto utječe na ostalo.

Not Bluetooth Connected *,*
Ovo je profil koji kaže, kada bluetooth nije povezan na niti jedan uređaj pokreni zadatke.

1. zadatak - Wait 30 sec, ovo je jasno samo po sebi, sačekaj 30 sekundi za pređeš na sljedeći zadatak.
2. zadatak - Bluetooth Off (If %PACTIVE ~ *Auto Off Unpaired Bluetooth*) - ovo je već manje jasno. Znači ISKLJUČI bluetooth, ali vjerovatno samo ako se zadovolji IF naredba, samo što ne kužim šta ta IF treba predstavljati. ~ mislim da znači "matches"

Ovaj drugi dio mi je još manje jasan.
Variable Value %BLUE, Matches, on <- Bluetooth Off (If %BLUE ~ off)


Variable Value %BLUE, Matches, on - ovo je profil ako negdje ne griješim, ali umjesto da profil pokreće zadatak, ovdje mi se čini da je obrnuto, da zadatak pokreće profil. Ništa drugo mi nije jasno.
Mikeyy je offline   Reply With Quote