Citiraj:
Autor Princ288
Hmmm, kada sam prvi dan mjenjao One za drugi One isao sam direkt u agram i tamo su mi rekli da sam trebao u tcom, ali su ipak napravili zamjenu , za koju sam trebao ic u tcom jer je samo tamo bilo One-a, ali se rjesilo u jednom danu.
Nista me ne kosta otic i provjerit jel mogu direktno njima , i jel mogu dobit zamjenski u servisu?  jos cu pricekat s tim i vidjet hoce se pocet desavat cesce, jer je nastalo negdje oko 15.1, znaci u zadnja dva tjedna se desava alii samo na papirima, hvala svima 
|
Ovako. Napuni mob do kraja, upali kameru, full HD snimanje pa nek vrti preko sat vremena. Onda bi ju najvj trebao zaklati.
Meni u Teletini rekli da mogu kod njih ostaviti mob ili rađe odnijeti (išao u dućan na trgu gdje je kupljen) odmah malo dalje u gundulićevu. (nisam znao da je otvoren od servisa tamo point). Rekao, idem tamo. (do žitnjaka mi se nije dalo, a tamo sam direkt furao Desire zbog matične).