View Single Post
Staro 22.01.2014., 11:32   #22
Zwer23
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
MCSE = Minesweeper Consultant and Solitaire Expert... Ono A na kraju moze bit svasta... Jesi razmislio mozda o CompTIA certifikatima? Ili necem jos ozbiljnijem i vise specijaliziranom tipa Citrix, VMware, Adobe, itd?

Span je dobra firma, sa dobrim korisnicima, traze kvalitetne ljude i potpuno su Microsoft orjentirani (jedan su od najjacih MS partnera u regiji), no sumnjam da su place nesto dobre, al opet, zavisi sto smatras dobrim... To mozda mozes izvuci iz nekog financijskog izvjestaja koji nadjes na www.fina.hr, tako sam barem ja otkrivao kolke prosjecne place imaju firme u bransi...
Koliko sam skužio po postovima, ljudi su uglavnom zadovoljni s plaćom tamo, nisam sad uspio iskopat kolko je tamo prosječna plaća...Često baš u najjačim (najvećim) tvrtkama s odličnom dobiti su plaće niže od ovih s manjom dobiti, jer ovi imaju i dobit jer su škrtci...

A certifikat, ne znam koji bi, raspitujem se i ne znam šta bi mi bilo najbolje, ali vidim po oglasima da se najviše traži MCSA, MCSE, MCITP i naravno Cisco, ali rađe nebi cisco... završio sam Inženjerstvo rač.mreža i zanima me posao s mrežama, admin, podrška... iliti mrežni, sys admin i slično...

Sutra idem na razgovor, teh.podrška, gledao sam malo da je prosječna plaća oko 5500 za takve pozicije, koliko "zahtjevati" nakon godine dana iskustva ako pitaju za plaću!?
Btw, istražio sam i firma jako dobro posluje s dosta velikim dobitom i prosj.plaća im je 6600kn...
Zwer23 je offline   Reply With Quote