View Single Post
Staro 13.01.2014., 20:51   #77
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
isprika zaboravio napisati u Osijeku
Kada sam prije malo više od 2 mjeseca došao u njihovu poslovnicu platio sam isti dan gotovinom kompetni tečaj i upisninu,pitao sam ih kada počinju predavanja dogovor je pao 01.12 na upit dali imaju dovoljan broj ljudi odgovor je bio pozitivan i sve je bilo dogovoreno,dobio ugovor potpisao predao novac doviđenja vidimo se na predavanjima.Kada je došao datum dogovoren za predavanja dobio sam sms da su predavanja ipak otkazana za 20.01.2014 iz razloga što im fali dvoje ljudi,uredu nema problema,čekao sam strpljivo dotični datum da bih mi danas javili da im misteriozno fali troje ljudi te je tečaj opet pomaknut unaprijed.U međuvremenu sam dozano da od prvoga dana me lažu i nisu imali dovoljan broj ljudi za 01.12 termin a kamoli dalje,vjerovatno vidjeli budali sa gotovinom pa samo daj daj danas kada sam došao potpisati ugovor o povratu novaca nisam dobio kopiju ugovora nakon čega sam ih zvao da mi ga skeniraju i puste na mail ali kao obično algebra centar od 100 poziva upućenih prema njima javili su se možda 10 puta.Neodgovorni su jako,osobno kada ti netko da 5000 kn nemožeš mu sms-om javiti [ možeš ali ipak ] da je termin otkazan pa barem nazovi osobu i ispričaj mu se...itd itd hrpa sitnica...istu stvar mogu položiti u ivoru ili edunova tako mi je svejedno a algebra je sad uzela moj novac i nikad više Nadam se za 3 tjedna će mi potpuni iznos biti uplaćen na tekući račun iako neki dio mi govori da nebude to lijepo prošlo sa njima...navodno sutra šalju moj potpisani ugovor sa tekućim računem u zg pa dok ga proknjiže i tek onda novci sjedaju na račun...u svakome slučaju ako se zakomplicira za to postoje odvjetnici [jako bliski kolege ] ...
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote