View Single Post
Staro 09.01.2014., 20:17   #150
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Da si jedan servis može dopustiti "ovakvo"nešto,stvarno nemam riječi.

Malo o mome iskustvu sa Htcom i agonijom koja se nastavlja...Nosim treći put mobitel na servis i dobijem obrazloženje kako je sa baterijom sve u redu i da je telefon testiran te da ponovno neke aplikacije "crpe"bateriju i usporavaju njen rad...

U redu,imam iskustva sa pametnim telefonima,ali ovaj HTC me bome naučio pameti.Fascinananta mi je činjenica da za jedan telefon kojega sam toliko platio postoje ograničenja u "korištenju"u okvirima dopuštenoga,ne bootanja na svoju ruku itd.
Gutao sam i gutao sam tom baterijom jer sam došao do zaključka da mi se neda sa idijotima natezati.Da bi mi nakon nepunih mjesec dana,nakon što je matična i baterija mjenjana,mobitel počeo doslovce "blokirati".
Na ekranu se javljaju smetnje kao kada na TV-u nema signala i sama blokada,duplanje slike do te mjere da je postalo neizdrživo,zanimljivo jeste da proces(ukoliko)slušam radio i dalje radi no ekran ne reagira-točnije slika...
Dakle,nakon što je na "novome"telefonu mjenjana matična ploča i stavljena nova baterija te treeći put prošao garanciju,mobitelu se događa nešto što do sada nije?
Pregrijavanje na "punjaču",dok se puni-ne koristi,abnormalno blokiranje rada i primoran sam nositi mobitel na servis ponovno.

U provideru naravno menaju nikakav zamjenski telefon,jer su blagdani kako mi žena koja za pultom radi govori,tako da sam ovoga puta primoran biti i bez telefona,ok našao sam staru nokiu ponovno.

Nakon trećega puta sam usred procesa i instaliranih aplikacija(sinkronizacije)bio primoran brisati sve podatke ,slike,aplikacije i tako očito u nedogled...
Iz servisa ne javljaju ništa...očito u mobitelu starome 4 mjeseca traže dlaku u jajetu da me zajebu,takav dojam stječem.
Ovaj iz HTC supporta mi kao papagaj ponavlja "eskalacija";vidjeti ćemo što će se desiti po 4 put?

Zadnja spomenuta opcija jeste "refurbished"telefon koji bi mi trebali ponuditi.
Koliko sam uspjeo shvatiti,to je reparirani telefon...

Ode 5 tisuća kuna u vjetar(okvirnih)...dakle oni će meni sada na kraju svega uvaliti repariirani telefon pod novi i ako...Jer koliko mi žena u provideru govori-"Oni vam nisu dužni dati novi telefon niti nakon 4 puta!!"..

A na to da želim novi telefon koji je vakumiran u celonu se nasmijala...
Krasno...


Btw;garancija na "novu"matičnu ploču ne važi od početka već se samo produžuje...barem je tako u mome primjeru.
Zanimljivo jeste kako se svi ograđuju od toga kada želim nešto na pismeno.



AGRAM,poserem ti se na poslovanje !!!!
I želim ti onu staru židovsku!!
anion_4Princ je offline   Reply With Quote